Witaj,

Dmitrij

Jestem Dmitrij, założyciel portalu Edustation.pl, w którym możesz uczyć się, rozmawiać i bawić nauką języków obcych.

Dotychczas sam miałem okazję nauczyć się 6 różnych języków. Wiem, jakie trzeba pokonać bariery, zanim zaczniemy swobodnie komunikować się w języku obcym - nawet na podstawowym poziomie. Dlatego dzisiaj chcę przedstawić Ci nasz portal.

Czym jest nauka języków?

Nauka języków obcych ma na celu nabycie umiejętności komunikowania się - najpierw w najbardziej naturalny sposób, czyli ustnie, a następnie pisemnie.

Teraz odpowiedz sobie na poniższe pytania:

  • Czy odczuwasz potrzebę poprawienia praktycznej znajomości języka obcego?
  • Czy chcesz ograniczyć swoje wydatki na korepetycje?
  • Czy cenisz swój wolny czas?

Edustation i ponad 33 tys. użytkowników na te pytania zawsze odpowiada "TAK".

Odwiedź teraz Edustation.pl - ucz się, rozmawiaj i baw!

Nowe Edustation.pl

Czy wiesz, że przez pracowaliśmy nad Edustation ponad 2 lata i dużo się nauczyliśmy o nauce języków obcych? Teraz możesz sprawdzić przygotowane dla Ciebie sekcje: Edu.LEARN, Edu.TALK, Edu.ENJOY i dodatkowo czytać nasz Edu.BLOG - z nimi nauka i przygotowania do egzaminów będą przyjemne i skuteczne.

Edu.LEARN

W sekcji Edu.LEARN znajdziesz wiele darmowych materiałów specjalnie wyselekcjonowanych dla bardziej efektywnej i ciekawszej nauki języka obcego. Niedługo pojawią się tam również materiały Premium oraz mini-lekcje, przedstawiające starannie dobrane zagadnienia gramatyczne lub językowe. Wszystko to połączone z zestawem narzędzi ułatwiających rozumienie języka mówionego i pisanego.

Edu.TALK

Komunikacja jest najważniejsza. Dlatego stworzyliśmy sekcję Edu.TALK - tutaj możesz znaleźć partnera do rozmowy na czacie i śledzić wszystkie komunikaty, które otrzymujesz od innych użytkowników Edustation z całego świata!

Edu.ENJOY

W tej sekcji są ćwiczenia i gry, które łączą naukę, rozrywkę i komunikację z innymi użytkownikami. Stworzyliśmy możliwość samodzielnej gry oraz rozgrywkę jeden na jednego online. Ucz się przez zabawę!

Baw się w sekcji Edu.ENJOY

Aby rozpocząć korzystanie z serwisu, odwiedź Edustation i kliknij w przycisk .

Jeżeli masz jakieś pytania, po prostu napisz do nas tutaj, a ja z przyjemnością odpiszę i będę wdzięczny za każdą opinię.

Dziękuję,
Dmitrij Żatuchin
Założyciel Edustation.pl | angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, polski

Ta wiadomość ma na celu pomóc Ci znaleźć wartość dodaną w Edustation.

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2010-2013 Edustation.pl,
HF Sp. z o.o., ul. Skarbowców 23a, 53-025, Wrocław, Polska.